ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12599098
*
nr 1259 9098
Spegel
teak, 1960-tal, 124x39
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2019
kl 20:46:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 17:39:45
1
150 kr
1/6 22:37:08
2
200 kr
2/6 11:27:12
2
450 kr
2/6 21:12:02
3
250 kr
2/6 21:12:02
2
300 kr (Budbetjänt)
3/6 16:37:24
4
500 kr
3/6 20:31:25
2
600 kr
3/6 20:40:42
5
700 kr
3/6 20:41:38
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1259 9098
Spegel
teak, 1960-tal, 124x39
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/6 17:39:45 | 1 | 150 kr |
1/6 22:37:08 | 2 | 200 kr |
2/6 11:27:12 | 2 | 450 kr |
2/6 21:12:02 | 3 | 250 kr |
2/6 21:12:02 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
3/6 16:37:24 | 4 | 500 kr |
3/6 20:31:25 | 2 | 600 kr |
3/6 20:40:42 | 5 | 700 kr |
3/6 20:41:38 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23